sobota 14. září 2013

O ČASE A SMYSLU BYTÍ

Satan svolal celosvětový kongres démonů. A v úvodním projevu řekl:

"Naše situace se zdá být prekérní. Lidé si nastavěli množství kostelů, chrámů, mešit a templů, aby měli kam před námi utíkat. Mají také mnoho moudrých knih - některé z nich i svaté - a dokážou z nich poznávat pravdivou a smysluplnou cestu pro svůj život. My tomu nedokážeme zabránit !
 Naše věc se zdá být ztracena..."

"Co tedy máme dělat?" volali démoni.

"Nebraňte jim v tom, čemu zabránit nedokážete, ale připravte je o čas", pokračoval Satan," aby prostě neměli čas na podstatné věci.
Snažte se, aby byli stále zaneprázdněni nedůležitými prkotinami; vymyslete spoustu možností, jak zaměstnat jejich myšlení .
Pokoušejte je, aby utráceli a půjčovali si peníze, aby kvůli tomu v práci trávili víc a víc času, aby pracovali sedm dní v týdnu a nejméně dvanáct hodin denně, a to všechno proto, aby si mohli kupovat zbytečnosti.
Přidejte jim k tomu vědomí vlastní důležitosti a nepostradatelnosti; říkejte jim: "Kdo to zachrání, když ne ty ? Nikdo to nedokáže tak dobře udělat jako ty!"

Budou pracovat ještě víc a o pracovních věcech budou přemýšlet ve dne i v noci. Zabraňte jim trávit čas s partnery, zabraňte jim věnovat se dětem.
Jejich rodiny se rozpadnou a jejich domovy přestanou být útočištěm před pracovním shonem.
Lákejte je, aby měli doma pořád puštěné rádio, televizi nebo počítač. Dohlédněte, aby v každém obchodě a v každé restauraci pořád vyhrávala hudba.
Nuťte je, aby si v každou volnou chvíli strkali sluchátka do uší a ohlušovali si hlavy, aby si i na cestách v autě pořád něco hlučného pouštěli.
Dbejte, aby měli u ruky vždycky množství časopisů a novin. Dvacet čtyři hodin denně na ně útočte zbytečnými a hloupými zprávami.
Kolem silnic nastavte billboardy, aby je vyrušovaly při řízení.
Jejich schránky naplňte reklamami, katalogy, nabídkami slev a služeb zdarma.
V časopisech a v televizi jim pořád ukazujte štíhlé modelky a svalnaté modely, aby začali věřit, že tohle je krása,a znechutili si své protějšky. Postarejte se, aby byli každý večer tak unavení, aby se nemohli milovat.
Veďte je k tomu, aby i při odpočinku byli nezřízení, aby se z cest a z rekreací vraceli vyčerpaní.
Braňte jim chodit do přírody, vymýšlejte pro ně spoustu možností "aktivního" odpočinku v zábavních parcích, v multikinech a v hledištích stadionů.
Hlavně je stále a bez oddechu zaměstnávejte !
To jim naprosto zabrání slyšet hlas moudrosti, který je tichý a nevtíravý."

A Démoni se po Satanově projevu rozletěli po světě ...Zdroj: email 
Foto: internet

Facebook

Počet zobrazení Duhový svět