čtvrtek 21. února 2013

Sny jsou skutečné, klíčem je jejich vyložení

Normální člověk spí v průměru 7 až 8 hodin denně. To je v přepočtu jedna třetina celého dne. Když to srovnáte s průměrnou délkou lidského života, 75 let, pak za život prospíte celých 25 let! A to je dost dlouhá doba na to, abyste nevěděli, co se během této doby s vámi děje.

Svět snění je stejně skutečný jako když jste vzhůru, až na různá pravidla. Lidem nepřipadá divné, že se sny odehrávají za hranicemi fyzikálních zákonů. Také se znovuobjevují vaše vrozené schopnosti, které v každodenním životě leží ukryté ve vašem nitru. 
Většina lidí používá méně než 10% mozkové kapacity. Zkuste si představit, že by se všechny možnosti jako telekineze, levitace nebo sebeseuzdravování staly běžně používanými, pokud kdybychom byli schopni využít aspoň malou část oněch zbylých 90%.

Když sníte, můžete toto všechno dělat a ještě mnohem více, protože vědomí a vaše osobnost převyšují omezení fyzického světa, ve kterém žijeme. Během spánku si můžete vybrat 2 sféry, do kterých vstoupíte. První z nich jsou astrální úrovně existence, které narušující fyzický svět. Existuje zde mnoho subjektů pochybného charakteru, které vás můžou ovlivnit. Nebo můžete předčít tento nižší stupeň a postoupit do hyperprostoru čisté mysli, stálých myšlenek a pochopení, kde čas a místo nemají žádný význam. Právě z této sféry pochází sny, jež ovlivňují vaše pravé JÁ.

Vás mozek však nemusí nechat tento odraz projevit. Jakmile se vrátíte z hyperprostoru do svého těla, mysl nemá žádné vysvětlení pro symboly a obrazy, které jste vnímali během spánku. Vaše corpus pineale, neboli šišinka, však přes tyto symboly vytváří piktogramy. Ty jsou pak sestaveny do jednoho proudu, kterému již vaše mysl dokáže porozumět. Tímto způsobem si také zapamatujete celý příběh, který se vám zdál. 

Vaše sny reflektují informace a zážitky, které často nejste schopni přijmout nebo je pochopit. Proto je důležité, aby si každý vedl svůj snář a postupně jej doplňoval, neboť za nějaký čas uvidíte, co se skrze sny dozvíte sami o sobě.

Je nesmírně důležité, abyste své sny vyložili správně. Pokud jim porozumíte, váš život se výrazně zlepší a budete schopni vytvářet lepší zážitky. Průměrně člověk sní pětkrát za jednu noc. Bez snění byste se nejspíše zbláznili, protože sny se fungují jako ventilace vašeho jednání a emocí, takže se nestanete uvězněnými při vstřebávání vašeho vlastního života.

Ačkoliv si to málokdo myslí, můžete snít pouze sami o sobě. Ostatní osoby ve vašich snech vždy reprezentují jen jiné aspekty vaší vlastní osobnosti a to, jak spolu vycházejí navzájem. Dokonce i když sníte o vašem příteli či o někom, koho milujete, musíte se pokusit porozumět tomu, co pro vás on/ona představuje osobně. To je jediný důvod, proč se vám tito lidé ukazují ve snech.

Každý sen může představovat něco obecného, společného s koloběhem lidského života, nebo to může být něco individuálního, co je založeno na vaší osobní historii, zážitcích a zejména dětství.

Například když sníte o oceánu nebo velkých vodních plochách, vždy to znamená “oceán života“ nebo vaše vnímání. Oproti tomu, když sníte o konkrétním vodním typu, má to něco společného s vašimi osobními zkušenostmi, které tato “voda“ odráží.

Proto je lepší, pokud se snažíte vysvětlit něčí sny, být s oním lidským osudem lépe seznámen. Hned jak ráno poprvé vstanete, zůstaňte stát ve stejné pozici minimálně 90 sekund. To vám pomůže zachovat si vzpomínky na sen a můžete si je zapsat. Jak se jednou pohnete, dostanete se mimo pozici, ve které jste ještě drželi svůj sen, a vaše mysl paměť vymaže. 

Existuje mnoho různých typů snů – živé a jasné sny, zasnění, noční můry, náměsíčnost nebo prorocké sny.
Říká se, že život není nic jiného než sen. Opačně, sny nejsou nic jiného než součást života. A oba jsou součástí většího celku. Jeden odráží druhého jako fyzickou realitu do té nefyzické.

Snílci jsou nejúspěšnější lidé na světě. Trik je v tom, že dělají ze snů realitu. Pokračujte ve snění a vždy si pamatujte, že Vaše sny jsou skutečné!

Dobrou noc!

Stewart A. Swerdlow

Zdroj: článek http://www.ac24.cz/
          fotka www.bbsradio.com

Facebook

Počet zobrazení Duhový svět