středa 7. listopadu 2012

Luisa Muratori - italská vědma, která má co říct

Luisa Muratori je italská vědma, která se v poslední době často zdržuje v ČR. Říká, že Praha a celá ČR hraje důležitou roli při vzestupu...

A co říká o vzestupu?

Nedojde k žádným katastrofám. Jediné, co projde významnou destrukcí, bude EGO.
A vše s tím spojené. Prezdenti, finančníci, průmyslníci, náboženští představitelé, bankéři....nový světový řád - to vše skončí. To je již v procesu odhmotnění. Na psychické úrovni dojde k destrukci ega v nás.
Proto lidé, kteří s sebou již nenesou těžké nánosy a tíhy minulosti, mohou být dostatečně klidní. Každý z nás by ale měl mít na zřeteli, že 21.12.2012, kdy bude plně otevřená brána do dalších dimenzí, že je tato brána je něco jako skener, jako čtečka. V okamžiku průchodu branou se načte, zda bytost je v souladu s vesmírnými principy, které vládnou v další dimenzi. Pocit, který budeme v okamžiku přechodu cítit uvnitř, je takový, že čím více jsme otevřeni budoucnosti a čistí uvnitř, ucítíme, jako by se vytáhl špunt. Druh přitažlivosti. Bude silnější, čím více budeme připraveni. Ve chvíli, kdy tato přitažlivost bude pro někoho velmi slabá, vůle přejít nebo zůstat je asi 50 na 50 - v takovém případě bude duše hrát o svou další cestu. V tu chvíli, kdy bude přitažlivost jít směrem ke světlu silnější, světlo si duši přitáhne. Kdy ale vůle bude spíše zůstat, budeme cítit tah nazpátak. 
Toto je efekt portálu 5. dimenze, která funguje jako skener: načte a podle poměru dojde nebo nedojde k přechodu.Chci lidem říci, aby velmi upřímně a hluboce ve svém nitru zhodnotili a vážili, aby se dokázali podívat se do úrovně, do jaké vnímají, že jsou připraveni prostoupit. Pokud cítí, že připravenost není, je to velká výzva k práci na sobě, aby se to do doby přechodu změnilo. Je to nejnáročnější okamžik v absolutnu. Bude mnoho bytostí, které neprostoupí do další dimenze.
Co se s nimi stane?
Není snadné to říct. V současné době zavíráme černou díru.  Proces černé díry, na kterou jsme přišli pracovat s 1. příchodem na zemi, se završuje. Jako jednostlivci, jako mistři jsme se sem zároveň přišli naučit důležité věci. Pokud jsem ještě vázaná na strach, ještě potřebuji njaký druh zkušenosti, aby se mi podařilo strach překonat. Černá díra bude kompletně uzavřena 21.12.2012. Je velmi těžké to popsat, ale z toho, jak tomu rozumím, je černá díra zároveň spirálou, která se vrací do minulosti a hutnějších úrovní. Jako bychom opakovali třídu, když propadneme. Můžeme si ji představit jako tlamu démona. Má hlad a chce sežrat co nejvíc duší, je to chřtán. Hra, kterou tady hrajeme je,  zda se nám podaří postoupit do dalšího ročníku. I druhá část vesmíru si bude chtít přitáhnout co nejvíce duší. Hra je u konce, ale to neznamená, že tu neposbírám vše, co tu zbylo. Nechci strašit, mým posláním to není, ale upozorňuji na to, v jakém procesu se nacházíme, aby byl vědomý. Nikdo z nás se nemůže cítit jistý.
Nikdo z nás nemá vyhráno. Co se počítá, jsou ČINY. To má tu největší hodnotu. Jedná se při přechodu o změnu způsobu myšlení a jednání. Sdílení  bratrství, vzájemná pomoc...Je důležité, abychom se zbavovali jednotlivých strachů, které ještě hnízdí v našem nitru. Můžeme se protlouct branou do 5. dimenze ještě s trochou strachu, ale s duší, myslí a srdcem čistým jako děti. Klid, jasnost , důvěra v nás a ve stvořitele. Hvězdná brána 5. dimenze neskenuje, co si ještě neseš s sebou, ale to,do jaké míry jsi otevřená nové úrovni bytí. Jak jsi schopna se transformovat.Chytráci, kteří věří, že mohou obelstít i ty nahoře, těm se brána zaklapne. S takovou filozofií nemá člověk šanci projít. Je důležité sdílet toto poselství, aby si lidé mohli rozpomenout, co je podstata toho, proč jsme tady.
Jak to bude s těmi, kdo mají silné ego? Důležité je, že vnímat tyto změny budou lidé, kteří jsou schopni je vnímat. Problém je, že když jsou lidé příliš materialističtí, necítí energii, necítí jednotlivé druhy síly.....My všichni mluvíme jazykem, který je srozumitelný jen těm, kdo vnímají podobné věci. Kdo tutuo úroveň citlivosti nemá, nerozumí. Nedělám nic jiného, než že připomínám, jak se používá teplá voda všem, kdo už to vědí. Například  internet je plný informací o tom, co se teď děje. Lidé, kteří nejsou tímto směrem zaměřeni, ani nezavadí o tyto informace. Nevědí, že existují....Probíhá stále příliv informací o aktuálním dění a dozví se to jen ten, kdo to vnímá....Historický význam Prahy a Bratislavy. Český překlad.Videa Igora Chauna - 2 díly - český překlad
Zdroj článku: Převzat od Více zde: http://andele-a-ja.webnode.cz/products/luisa-muratori-promluva-k-lidem/

Facebook

Počet zobrazení Duhový svět